O nas - Wczasopedia.pl

Idź do spisu treści

Menu główne

O nas

Kim jesteśmy?

Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA jest firmą działającą w sferze usług kompletowania i analizowania danych, zajmującą się m.in. doradztwem biznesowym w tym również w zakresie podmiotów działających na rynku zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Oferta Instytutu TravelDATA dotyczy w szczególności obszarów turystyki, makro i mikroekonomii, gospodarki krajowej i światowej, finansów krajowych i międzynarodowych.

    

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się m.in.:


  • poszukiwaniem i gromadzeniem danych oraz opracowywaniem informacji dla naszych klientów,

  • przygotowaniem prezentacji i raportów na tematy zdefiniowane przez klientów,

  • przygotowywaniem materiałów dla portali informacyjnych, finansowych i turystycznych.Co nas wyróżnia?


  • profesjonalizm, szybkość i niezawodność działania oraz niezależność opinii,

  • rozległa wiedza z zakresu turystyki, ekonomii, gospodarki i finansów,

  • wysoki poziom świadczonych usług połączony ze zdolnością elastycznego dostosowywania się do oczekiwań klientów,

  • przydatna sieć kontaktów i relacji z otoczeniem biznesowym w Polsce,

  • dążenie do maksymalnej satysfakcji naszych klientów.

      

Wiedza branżowa i doświadczenie

Założyciele Instytutu TravelDATA przez wiele lat pracowali w bankowości oraz w firmach z branży zagranicznej turystyki wyjazdowej. Pełnili funkcje zarządzające w spółkach notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestniczyli w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach zagranicznych, głównie w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii.

Andrzej Betlej w latach 1993 – 2000 był członkiem zarządu i wiceprezesem dzisiejszego Banku Millennium S.A. odpowiedzialnym za operacje skarbowe (finansowe), najważniejsze projekty strategiczne (w tym połączenia i akwizycje) oraz tworzył i wdrażał strategię rozwoju bankowej Grupy Kapitałowej.
W latach 2000 – 2010 był wiceprezesem ds. finansów i prezesem zarządu w firmach z branży finansów, lotnictwa i turystyki. Przez wiele lat uczestniczył i przewodniczył radom nadzorczym spółek finansowych, przemysłowych i usługowych, w tym notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2011 roku publikuje ratingi, rankingi i artykuły dotyczące branży turystycznej na łamach Rzeczpospolitej.

Jacek Dąbrowski w latach 1996 - 2002 był dyrektorem ds. relacji inwestorskich w spółkach notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i odpowiadał za kontakty z inwestorami, analitykami, zarządzającymi funduszami akcji i obligacji. Prowadził konferencje oraz prezentacje dla szerokiego grona odbiorców w tym inwestorów, analityków, a także dziennikarzy i klientów. Od 2002 roku jest czynnie związany z branżą lotniczą oraz zagranicznej turystyki wyjazdowej. W latach 2011-2012 był dyrektorem produktu w Neckermann Polska.

Cały zespół tworzący Instytut TravelDATA posiada duże doświadczenie i wiedzę branżową w dziedzinach bankowości, finansów, lotnictwa i turystyki, w obszarach zarządzania oraz strategii rozwoju, a także sprzedaży i marketingu.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego